Yazılar

Ümraniye Serpme Kahvaltı

Ümraniye Serpme Kahvaltı

Trabzon Park mesire alanında yer alan kafemizde hafta içi ve hafta sonu (Pazar günleri öğleden önce hariç) açık büfe kahvaltısınız siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Ümraniye Serpme Kahvaltı

Serpme kahvaltımızın yanında sadece Pazar günleri açık büfe kahvaltımız içinde hafta sonu aileniz ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirmek isterseniz, bekleriz.

Ümraniye Serpme Kahvaltı

Trabzon Orman Park Kahvaltı

Trabzon Park Kahvaltı Mekanları ve Nargile Cafe

İstanbul’da orman içerisinde ve temiz havada sabah kahvaltısı yapmanın en güzel ve kolay yolu Eyüboğlu Cafe olmaktadır. Açık büfe şeklindeki kahvaltısında Karadeniz lezzetleri yer almaktadır. Bu sebeple trabzon park kahvaltı konusunda mekan çok fazla ilgi görmektedir. 80’den fazla lezzetli çeşidin bulunduğu açık büfe kahvaltısı ile en çok tercih edilen yerlerden birisi olmaktadır. Açık alanda ve orman içerisinde bu kahvaltının yapılması da ayrı bir keyif olmaktadır.

Açık Alanda Kahvaltı ve Nargile Keyfi

Sabahları en güzel şekilde kahvaltının yapılması yanında en güzel aromaları ile nargile keyfide Eyüboğlu Cafe’de yapılabilmektedir. Yapılacak trabzon park kahvaltı konusunda mekan tercih edilmektedir. Geniş bir kahvaltı çeşidinin sunulduğu mekanda birçok insanın farklı damak tatlarına uygun olacak çeşitler bulunabilmektedir. Bunun yanında mekanda en kaliteli tütünler ile nargile keyfide yapılabilmektedir. En güzel aromalar ile nargilelerin tüketilmesi mekanda mümkün olmaktadır. Açık alanda yapılacak nargile keyfi ile sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Sabah kahvaltıları ve nargile keyfi yanında öğle ve akşam yemekleri konusunda da mekan tercih edilebilmektedir. En güzel ve lezzetli şekilde orman park kahvaltı yapılabilmesi için İstanbul Ümraniye’de bulunan mekan tercih edilebilmektedir. Karadeniz yemeklerinden oluşan menüsü ile hizmet vermektedir. En lezzetli yöresel lezzetlerin sunulduğu menüler ile güzel bir öğle ve akşam yemeği yenilmesi de mümkün olmaktadır.

Orman Park Kahvaltı

Trabzon Park Kahvaltı
Çeşitlerinden Tatmaya Ne Dersiniz?

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Ümraniye, siz değerli müşterilerine seksenin üstünde kahvaltı çeşidi sunarken semaverde dilediğiniz kadar çay içme fırsatı da tercihleriniz arasındadır. Hafta sonları Trabzon Park kahvaltı seçeneklerinden ister tek ister sevdiklerinizle yararlanmak isterseniz daha fazla vakit kaybetmeyin ki sizlere sunulacak muhteşem tatlardan da daha fazla mahrum olmayasınız.

Siz değerli müşterilerin memnuniyetinin büyük ölçüde önemli olduğu Trabzon Park kahvaltı seçenekleri için dilerseniz internet üzerinden dilerseniz irtibat numaraları ile rezervasyon yaptırmanız mümkün olacaktır. O halde muhteşem bir hafta sonu için biran önce rezervasyonunuzu yaptırın ki yerinizi ayırtalım. Üstelik sizlere kahvaltınızın yanında kanun dinletisinin de sunulduğunu söylemeden geçmeyelim.

Orman Park Kahvaltı Hizmetlerimizden Yararlanmaya Ne Dersiniz?

Açık alanda kahvaltı imkânını sizlere sunan Eyüboğlu Kafe bu bağlamda sunduğu orman park kahvaltı seçeneği ile sizleri muhteşem bir kahvaltının sahibi yapıyor. Hemen her seçeneği sofranızda bulabileceğiniz açık havanın verdiği huzur ile tadınıza da tat katacağınız yönüyle kahvaltı hiç bu kadar lezzetli olmamıştı diyeceksiniz. Yapacağınız tek şey rezervasyon yaptırmak ve sonrasında kahvaltınızı söylemek olacaktır. Kahvaltınızı hazır seçenekleri ile isteyebileceğiniz gibi açık büfedeki seçeneklerden damağınıza en uygun olanları seçerek de oluşturabilirsiniz.

O halde sizleri orman park kahvaltı hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyoruz. Muhteşem bir kahvaltı için daha fazla vakit kaybetmeyin, bu kahvaltı kaçmaz…

Trabzon Park Ümraniye Kahvaltı

Trabzon Park Ümraniye Kahvaltı Ücreti

Ümraniye’de Cafe Arayışına Son

Seçkin bir ortamda hoş bir sohbet etmek istiyorsanız tercihiniz biz olmalıyız. İçinizi ısıtacak ortamımız, temiz hava ve nargile çeşitlerimiz ile Ümraniye nargile kafeler arasındaki farkımızı ortaya koyuyoruz. Çeşitli toplantılar, davetler, kahvaltılar için rezervasyon yaptırabileceğiniz kafemizde istediğiniz menüyü seçme imkanınız da bulunacaktır. Önceden rezervasyon yaptırarak özel isteklerinizi belirtebilir, masa düzeni hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nargile kafe genelde açık alan olmaktadır ki nargile dumanı absorbe edilebilsin. Ama açık alanda kış aylarında nargile kullanmak hoş bir şey olamayacaktır. Bunun yerine sizlere sunduğumuz kapalı ve temiz ortamımızda uygun sıcaklıktaki kafemizde hem nargilenizi içip hem de arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Ortamımızı temizleyen hava filtrelerimiz ve sizlere dilediğiniz sıcaklığı sunan ısıtıcılarımız ile kış aylarında içinizi ısıtacak ortama kavuşmanız için çalışmaktayız.

Kahvaltılık Menüler

Ümraniye kahvaltı kafeleri arasında en seçkin menümüzle sizleri Eyüboğlu kafemize bekliyoruz. Kafemizde sizlerin isteğine göre kahvaltı menülerimiz çeşitlenmektedir. Standart menülerimiz dilerseniz açık büfe şeklinde kahvaltı davetlerine hazırlanabilir. Rezervasyon yapılan kahvaltılarda önceden iletişime geçerek verilecek kahvaltı menüsünü ayarlamanız mümkündür. Menülere ek olarak yiyecekler eklemek ya da azaltmak da yine sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenecektir. Kahvaltılarımızda ekmek çeşitleri bulunurken poğaça, simit, börek çeşitlerimiz ile de hizmetinizdeyiz. Taze sıkma meyve suları ve demlik çaylarımız sınırsız içecek menümüzle kahvaltılarınızı zenginleştirmek için sizlerin istekleri doğrultusunda kahvaltı içecek menüsü hazırlamamız da mümkün olacaktır.

Trabzon Park Ümraniye Kahvaltı Ücretleri